KONST / Litografier / Färglitografi 16704298
nr 1670 4298
Färglitografi
Valerio Adamo. Signerad, numrerad PA. Färglitografi, bildmått: 60x40 cm, yttermått inklusive ram: 77x57 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
lördag 21 december 2024
kl 20:31:40
100 kr
300 kr
500 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)